W całym serwisie
W produktach

Wszechstronny asortyment

Jakość preparatów Pharmill jest potwierdzona certyfikatem GMP+. Dysponujemy szerokim asortymentem, który pozwala precyzyjnie dobierać substancje do potrzeb i kondycji zwierząt. Nasz zespół stale współpracuje z weterynarzami i hodowcami oraz prowadzi badania nad ulepszeniami i nowymi rozwiązaniami w odpowiedzi na zgłaszane przez nich potrzeby.

Omega Replica

Wiemy, że odejście od nadużywania antybiotyków i środków syntetycznych w hodowlach na rzecz w pełni naturalnych preparatów, przynosi korzyść zarówno człowiekowi, zwierzętom, jak i środowisku.

Pewność z natury

Jedynie naturalne składniki i wysokie stężenie substancji aktywnych – to dwie główne cechy każdego z preparatów Pharmill. Chcemy dawać hodowcom dbającym o swoje zwierzęta sprawdzoną i skuteczną alternatywę dla antybiotyków i środków syntetycznych.

 

Wykorzystujemy naturalne, lecznicze właściwości roślin i ziół z całego świata, aby tworzyć produkty, które pozwalają troszczyć się o zwierzęta hodowlane w sposób zrównoważony, odpowiedzialny i ekologiczny.

Sprawdzona jakość surowców

Bardzo dużą wagę przykładamy do wyboru i selekcji komponentów, które wykorzystujemy w produkcji. Świadomie przyjęliśmy wysokie normy dla dostawców surowców oraz utworzyliśmy zespół dedykowany do stałej kontroli jakości składowych wykorzystywanych w preparatach.

Replica Uhren Kaufen 

Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze produkty przynoszą bardzo dobre efekty w leczeniu zakażeń wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych zwierząt oraz wpływają pozytywnie na ich zdrowy oraz szybki rozwój.

Nowoczesne receptury

Technologia produkcji oraz wszystkie receptury są w całości oparte o badania naukowe, które potwierdzają skuteczność stosowanych w produkcji ziół, olejków eterycznych, minerałów, witamin i substancji organicznych. Ufają nam hodowcy oraz ponad 1000 lekarzy weterynarii, którzy chcą zapewnić zwierzętom zdrowie i dobrostan, a docelowym konsumentom wysokiej klasy, ekologiczny i bezpieczny produkt.