Szanowni Państwo. Informujemy, że w Wielki Piątek (tj. 10.04.2020) firma będzie nieczynna. Do pracy wracamy we wtorek po Świętach.
Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do kontatu w przyszłym tygodniu.

W całym serwisie
W produktach

PHARMILL – PAULINA PLENKIEWICZ I WOJCIECH FLORYSIAK Sp. j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Rozwój firmy PHARMILL poprzez promocję na rynkach eksportowych”.

 

Celem projektu jest rozwój firmy poprzez eksport dzięki udziałowi w branżowym programie promocji BIOTECHNOLOGIA I FARMACEUTYKA i promowanie polskiej marki produktowej.

 

Dofinansowanie projektu z UE: 206 650,00 PLN.

Pharmill – Paulina Plenkiewicz i Wojciech Florysiak Spółka Jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego Spółki PHARMILL poprzez prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w obszarze opracowania prototypu preparatu dla drobiu poprawiającego integralność jelit” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020”.

 

Celem projektu jest opracowanie receptury i technologii wytwarzania prototypu preparatu dla drobiu poprawiającego integralność jelit na bazie olejków eterycznych i naturalnych ekstraktów roślinnych.

 

Dofinansowanie projektu z UE: 644 720,00 PLN